У будинку культури села Щасливцеве відсвяткували Halloween

Переглядів: 702

1 листопада,  у будинку культури Щасливцевської сільської ради страшенно весело відсвяткували найтаємничіше свято у світі – Halloween!
Працівники та учасники художньої самодіяльності  будинку культури села Щасливцеве в цей день організували для дітей та дорослих  яскраве та приголомшливе свято.
 У цей день діти мали довгоочікувану можливість перевтілитися у жахливих та чудернацьких створінь в стилі Halloween. Гості вечірки  приймали участь в конкурсах на найяскравіший костюм та найстрашнішу тикву. Для дітей було організовано костюмований бал та флешмоб.
По завершенню вечірки учасники отримали цікаві подарунки та солодощі, танцювали, веселилися та жартували.
Страшенно-казкова атмосфера надихнула всіх гостей на бешкетний та веселий настрій!