Запрошуємо взяти участь у міжнародній туристичній виставці «ТурЕКСПО»!

Переглядів: 765

Щасливцевська сільська рада розпочала підготовку до участі у Міжнародній туристичній виставці «ТурЕКСПО», яка відбудеться у Львові з 30 жовтня по 1 листопада, та представить курортно-рекреаційний потенціал Арабатської Стрілки.

Виставка проходить в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності, який поєднує в собі дві взаємопов’язаних виставки, а саме Міжнародну виставку «ТурЕКСПО» та Спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес».

Арабатська Стрілка буде представлена експозицією «Відпочивай здорово!» за окремим стендом. Участь у події такого масштабу важлива для розширення туристичних потоків на Арабатську Стрілку, зокрема, залучення до нас більшої кількості відпочивальників з Західної України, для привертання уваги ЗМІ, отримання нових знань. Адже на ній буде насичена ділова програма, а головне – для стимулювання розвитку туристичного бізнесу.

На стенді планується презентувати  атмосферу та інфраструктуру гостинності Арабатської Стрілки: можливості пансіонатів, готелів, оздоровлення дітей, наявність конференц-холів  та локацій для проведення ділових, розважальних заходів, пропозиції закладів розваг, харчування, активного відпочинку, водних видів спорту, екологічного туризму, бальнеології та грязелікування, екскурсій по Арабатській Стрілці та місцях поряд, тощо.

Отже, запрошуємо до співпраці всіх, хто має відношення до курортно-туристичної сфери та перерахованих вище можливостей. Пропонуємо власникам оздоровчих закладів, готелів, садиб, кафе, розважальних об’єктів, турагенцій, тощо, які працюють на території як Щасливцевської,  так і Стрілківської сільських рад надати свою рекламну продукцію для презентації на виставці.  Представимо гідно Арабатську Стрілку та її потенціал!

Що потрібно? Інформаційні буклети, іміджеві сувеніри, якісне відео.

Продукцію просимо надавати за адресою: вул.Миру, 26, с.Щасливцеве, Щасливцевська сільська рада, кабінет відділу архітектури та містобудування.

Контактна особа: Якименко Яна, прес-секретар ради, тел. 095–359-95-47.

Окрім рекламної продукції, будемо раді новим гарним ідеям щодо презентації.

Продукцію можна надавати до 22 жовтня, тож, є час підготуватися!

Детальніше про виставку тут

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *