Визначено переможців турніру з силового багатоборства «Кубок Азовського моря-2019»

15 вересня на Арабатській Стрілці у селі Щасливцеве завершився турнір з силового багатоборства «Кубок Азовського моря-2019» під егідою федерації WPL.

Найсильнішими учасниками Арм Ліфтингу (Arm Lifting) з 7 дисциплин серед жінок визнали з такими результатами:

I місце посіла Івченко Анастасія (10 б.) з міста Дніпро.

II місце посіла Пенькова Наталя (15 б.) з міста Дніпро.

III місце посіла Романаускєнє Ганна (20 б.) з міста Харькова.

Наймогутнішими учасниками Арм Ліфтингу (Arm Lifting)   з 7 дисциплин серед  чоловіків  визнали з такими результатами:

I місце посів Прежин  Ніколай (11 б.)  з міста Дніпро.

II місце посів Марданов Емін (25 б.) з села Щасливцеве, Генічеського району, Херсонської області.

III місце посів  Храмов Анатолій (31 б.) з міста Мелитополь, Запорізької області.

Ще один рекорд України у дисциплині Silver Bullet з Arm Lifting встановила ЛОЛІТА СЕВЛІКЯН  у дисциплині Silver Bullet на еспандері СоС-1 з результатом 34.72 секунди. На сьогодні це абсолютний рекорд в федерації WPL.

Вперше у парній тязі грифа дисципліни  «Apollon’s Axle» серед жінок встановили рекорд ГАЙДУЧЕНКО ЛЮДМИЛА та ПІНЬКОВА НАТАЛЯ з вагою  225 кг.

Абсолютний рекорд України в парній тязі «Apollon’s Axle»  серед чоловіків  встановили – Прежин Микола та Апальков Ярослав з вагою 350 кг., а також в одиночній тязі Купинський Ігор з вагою 225 кг.

Впродовж турніру  здивували результатами учасники у дисциплині – підйом штанги на біцепс, які вже претендують:

на присвоєння звання кандидата у майстра спорту України – 7 учасників

на присвоєння звання майстра спорту України – 8 учасників з них 1 жінка

на присвоєння звання майстра спорту міжнародного класу – 1 учасник, а саме ГЕРМАНОВИЧ ІГОР з міста Маріуполь, Донецької області.

З найсоліднішим результатом у дисциплині станової тяги виступив ШИТИК АЛЕКСАНДР з вагою 307 кг.

Урочисте вручення  медалей та подарунків проводили Віталій Пулін та Людмила Гайдученко, що  особливо надихало спортсменів  на подальші перемоги. Це велика честь для учасників турніру, отримувати нагороди від майстра спорту України та рекордсменки світу. Найсильнішим атлетам Кубка Азовского Моря 2019  подарували стильну одежу для заняття фітнесом та силовых тренувань.

Щасливцевська сільська рада щиро дякує всім спортсменам та тренерам за гарну підготовку та відмінний виступ. Вражаючи результати! З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі с усіма вами.

Нагадаємо, що Турнір організовано за підтримки Щасливцевської сільської ради. Директор б/в Геркалюк Іван Іванович гостинно надав просторе приміщення, де зручно розташувались понад 150 учасників та багато гостей.