Вітаємо із Днем рятівника!

Сьогодні, 17 вересня, суспільство відзначає День працівника цивільного захисту.
Тож, щиро вітаємо працівників пожежно-рятувального підрозділу Щасливцевської сільської ради, у особі начальника підрозділу Андрія Бондаренко з їх професійним святом!
   Прийміть щирі вітання з нагоди Дня рятівника. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів! Дякуємо вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них. . Бажаємо всім вам бадьорості духа, здоров’я, благополуччя, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів.

З повагою, виконавчий комітет Щасливцевської сільської ради!