Вперше у с. Щасливцеве відкрили світловий фонтан

Переглядів: 841

Нещодавно в парку с. Щасливцеве встановили світловий фонтан у формі “Посейдону”, який за давньогрецькою міфологією є богом моря (у давньоримській міфології – Нептун).
Вчора, 27 липня, відбулося його урочисте відкриття з яскравим феєрверком від Івана Красильникова. Відпочиваючи та місцеві мешканці були у захваті від цього яскравого дійства.

Головний архітектор Щасливцевської сільської ради Максим Борідко розповів про головну ідею фонтану, технічні моменти його будівництва.

Оскільки у парку с. Щасливцеве більшість об’єктів дозвілля витримані у морському стилі (наприклад, сцена – у вигляді велетенської мушлі, великий корабель), і так як ми живемо на березі Азовського моря, то вирішено і фонтан встановити морської тематики.

Будівництво фонтану тривало близько двох місяців, він побудований за кошти Щасливцевської сільської ради на суму 298 тыс. 33 грн.

Виконувало будівництво ПП Пушинін І.А. з Нової Каховки. Досвід роботи цього скульптора – більше 5 років, будівництвами фонтанів він займався у Маріуполі, Новій Каховці, Донецьку, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Це перший фонтан, встановлений на території Щасливцевської сільської ради у громадському місці.

Сільська влада поступово розвиває курортну інфраструктуру своїх населених пунктів, створюючи нові об’єкти благоустрою та дозвілля.
“Дуже важливо, щоб наш курортний край, наша Арабатська Стрілка, становилася все більш комфортною і привабливою для мешканців та відпочиваючих”, – зазначає Щасливцевський сільский голова Віктор Плохушко.

Фонтан із підсвітленням буде працювати щоденно у вечірній час.

 

Один коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *