Гурт кавер бенду “Cash & мир”, вдруге виступила на Арабатській Стрілці

27 липня на Арабатській Стрілці в парку с. Щасливцеве вдруге за цій рік відбувся концерт відомого кавер бенду “Cash & мир”.

Гурт зібрав більше тисячі глядачів, яких із задоволенням, впродовж усього вечора, артисти вітали зі святом та дарували відомі пісні, деякі з яких були на вершинах хіт парадів Європи ще у 80-х роках.
Під час перерви артистів, працівники Щасливцевського будинку культури, провели розважальні ігрові конкурси, де було розіграно пам’ятні сувеніри із логотипом Арабатської Стрілки.

По завершенню заходу, глядачі, які прийшли на концерт, не хотіли відпускати артистів і просили виконати пісню на біс.
Дякуємо Щасливцевській сільській раді за те, що піклується про культурний відпочинок своїх відпочиваючих.