Добро творить дива

Недарма наше село зветься Щасливцеве, адже щасливі люди тут живуть. Правда ж, що чим більше людина робить добра, тим вона щасливіша. Так сталося і з сім’єю Хімухи О. О. та Оверченко О. О. Ще кілька років назад доля звела родину добрих господарів з сім’єю криворіжців, Якимовими Миколою та Ольгою, які рік від року набиралися сил та здоровя у Щасливцеве, дякуючи Богу за цю можливість. Але життя, як зебра: то білі, то чорні смуги трапляються на шляху. Так сталося і цього разу. У 2017 р. у Якимова Миколи стався інфаркт, а за рік, у 2017 р. – термінова операція у Київському інституті ім. Шалімова. Молодці лікарі врятували, дали шанс на подальше життя. Дружина ж Ольга, лікуючись водами гарячого джерела, приїхала до с.Щасливцеве одна, без чоловіка. Почувши про те, що сталося з Миколою, чуйні господарі пройнялися болем пережитого та радістю від одужання і вирішили не брати ні копійки з Ольги за проживання. Гарні умови, тихе спокійне оточення, – все мало вплив на дружину. А вже що чуйні, добрі господарі підтримували, ділилися, пригощали і овочами, і фруктами, то вже й не злічити.
Рік 2019, липень, довгоочікувана зустріч обох сімей. Чужі люди стали мов рідні, бо добро творить дива. Уклін тобі, Щасливцеве, за чуйні душі та добрі серця твоїх людей, Хімухи Ольги Олександрівни та її чоловіка.

На фото: Подружжя Якимових разом з чуйніми господарями, родиною О.Хімухи і О.Овчаренко, липень 2019 рік