Парламентські вибори: як голосують на території Щасливцевської сільської ради

Сьогодні, 21 липня, почалися позачергові вибори до Верховної Ради.
На теріторії населених пунктів Щасливцевської сільської ради три виборчі дільниці відкрилися о 8.00 і будуть працювати до 20.00.
Станом на 10.00 годину ранку голосування проходить без порушень. Місцевих мешканців поки проголосувало не дуже багато.
А ось велику виборчу активність проявляють відпочиваючі, які голосують за відкрипними талонами.
Нагадаємо, голосування відбувається за змішаною виборчою системою: 225 депутатів обираються за пропорційною системою із закритими списками, та 199 – за мажоритарною системою в одномандатних округах (ще 26 округів розташовані на непідконтрольних територіях).
Громадяни, які голосують за виборчою адресою, отримують два бюлетені — зі списком партій та з переліком кандидатів-мажоритарників округу.
Тим виборцям, які тимчасово змінили місце голосування, видається тільки один бюлетень — для голосування за партії.
За даними ЦВК, тимчасовою зміною місця голосування скористалися 280 922 українців.