Разом з художником діти фантазували свій підводний світ

Сьогодні в Щасливцеве художник Володимир Шпак за підтримки Щасливцевської сільської ради провів для дітей майстер-клас з малювання. Малювали на трьох бетонних плитах по вул.Р.Кузнєцова (біля будинку № 36, на розі провулка, де раніше був розписаний арт-об’єкт “Найвужча вуличка Щасливцеве“). Допомагав художникові утілювати захід місцевий житель, ініціатор цієї ідеї Ігор Меньшов. Придбання фарб та пензликів, матеріалів для грунтування стін взяла на себе Щасливцевська сільська рада.

Ігор Меншьшов розповідає дітям про захід
                                                                                        Художник Володимир Шпак (в центрі фото) дає дітям завдання для малюнків

У майстер-класі взяли участь 23 дитини – місцеві і приїжджі. Впродовж години малеча нафантазувала  підводний світ, яким вона його бачить.

“Ми спеціально не пропонували дітям розкрасити заздалегідь заготовлені картинки, а просили намалювати їх “свій підводний світ” наскільки у них вистачить сміливості і фантазії, – сказав художник Володимир Шпак. – Це розкріпачує і позбавляє від комплексів, будить справжню творчість”.

Після малювання щасливі діти, поїдаючи морожене, яким їх пригостили від підприємця Раміна Марданова, самі ж вибрали 3 кращі малюнки. Їх авторами стали юні місцеві мешканки Альона  Петрик, Марія Бояршинова і маленька гостя з Києва, 2-річна Васанта.

Дорослі, які були разом з дітьми і ті, що проходили мимо, були в захопленні від дитячої творчості і дякували організаторам за такий захід, що дав дітям відчути себе справжніми художниками і отримати радість від творчості.

Юлія ПЛОХУШКО

фото автора та Тимура АДЖИБІЛЯКОВА

Матусі також мали змогу згадати себе дітьми (у конкурсі їх малюнки не враховували)

Переможниця- 2-річна Васанта з Києва