Голова райдержадміністрації проведе у Щасливцеве прийом громадян

19 квітня у Щасливцеве відбудеться виїзний прийом громадян головою Генічеської районної державної адміністрації Олександром Степановичем Воробйовим. Прийом відбудеться у Щасливцевському будинку культури о 10:00.

Дізнатись більше

Запрошуємо на роботу до туристично-інформаційного центру!

КП «МАКС-ІНВЕСТ» пропонує посаду агента в туристично – інформаційний центр у с. Щасливцеве. Є одне вакантне місця. Обов’язки: •Інформаційні послуги •Спілкування з людьми Вимоги: •

Звіт Щасливцевського сільського голови за підсумками роботи у 2018 році

12 квітня відбувся публічний звіт Щасливцевського сільського голови Віктора Плохушко за підсумками роботи у 2018 році. Звіти відбулися у с.Щасливцеве, с.Генічеська Гірка та у сел.Приозерному.

Дізнатись більше

“Херсонобленерго” попереджає про планове відключення електроенергії у квітні

Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради! ПАТ “ЕК “Херсонобленерго”, Генічеський РЕЗ і ЕМ попереджає про планове відключення електроенергії на всій території Щасливцевської сільскої ради у квітні.