Власникам корів нагадали правила випасу

Сьогодні у Щасливцевській сільській раді відбулася зустріч із власниками великого рогатого скота, баранів та кіз, на яку прийшли 14 власників, відсутні були чотири власники.

Голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко звернув увагу присутніх на правила випасу корів, щоб власники не допускали їх бездоглядності. Адже дуже часто трапляється, коли корови вільно гуляють селом, пошкоджуючи зелені насадження, чи заходять на поля, де знищують посіви.

Під час зустрічі обговорили питання визначення місць випасу корів, організації черги випасу, водопою та оплати за водопостачання, тощо. Також звернули увагу власників, що за порушення правил випасу скота існує адміністративна відповідальність.

Сподіваємося, люди будуть дивитися за своїм скотом, і не будуть допускати небажаних наслідків та бездоглядності тварин, як на фото нижче.