Висадили перші 500 дерев

Сьогодні, 26 березня, на території Щасливцевської сільської ради почали відновлювати лісополоси.

Перші 500 саженців висадили на території села Щасливцеве від кладовища до Сивашу , а також біля майданчика для тимчасового зберігання твердих побутовіх відходів.

До висадки дерев приєднались майже 100 людей, а саме: працівники та депутати Щасливцевської сільської ради, працівники КП “Комунсервіс”, КП “Макс-Інвест” та пожежно-рятувального підрозділу Щасливцевської сільської ради, мисливці, учні Щасливцівської ЗОШ та небайдужі мешканці села Щасливцеве.

Через декілька днів відбудеться друга висадка саженців дерев на території Щасливцевської сільської ради.

Виконавчий комітет Щасливцевської сільської ради висловлює велику подяку усім небайдужим до життя громади мешканцям, хто взяв участь у висадці саженців дерев декоративної маслини.

Один коментар