Дерев висадять стільки, скільки є мешканців

Як вже повідомляли, сьогодні у с.Щасливцеве висадили перші 540 дерев з майбутніх лісополос.
Висаджували їх на території села від кладовища до Сивашу , а також біля майданчика для тимчасового зберігання ТПВ.
До цієї великої акції приєдналося багато мешканців, як працівників Щасливцевської сільської ради та її комунальних підприємств, так і просто небайдужих жителів, школярів.
Як прокоментував Щасливцевський сільський голова Віктор Плохушко, це тільки початок. Девізом цієї весняної акції можна вважати: “Кожному мешканцю по дереву“, адже всього вирішили висадити на території населених пунктів ради біля 2500 дерев, це приблизно стільки, скільки всього тут мешкає людей.
Одже, дякуємо усім, хто приєднався до озеленення, та запрошуємо на подальшу висадку сажанців, про дату та час проінформуємо додатково.