«Весняний переполох» на 8 березня у Щасливцеве

Наробили весняного переполоху чоловіки у с.Щасливцеве. 8 березня, на Міжнародний жіночий день, вони зробили незабутній подарунок усім жінкам – підготували святковий концерт, який так і називався – «Весняний переполох».

Сильна половина творчих колективів Щасливцевського будинку культури у цей день виконувала для жінок чуйні пісні, веселі танці, доводила до сліз жартівливими  мініатюрами, дивувала сюрпризами. Заради уваги жінок вони були здатні на все, навіть, позмагатися у конкурсі «Містер Арабатської Стрілки», на який зробили чудову гумористичну пародію.

Цікавою несподіванкою був відео-анонс свята, знятий у дусі сучасних трейлерів до фільмів.

Дуже чуйним було привітання від хлопчиків – наймолодших учасників колективів «Атеш» та «Елькен».

У захваті залишилися жінки також від нового, дійсно вогненного номеру ансамблю барабанщиків «Атеш» (хто забув, «Атеш» переводиться як «вогонь»).

Під час концерту голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко привітав жінок із святом, побажав їм здоров’я, жіночого щастя, бути завжди коханими.

Свято вийшло дійсно неперевершеним і залишило гарні враження, кожний номер викликав бурні оплески, а зробили «весняний переполох»: Азіз Сєїтвєлієв (керівник ансамблю народного танцю «Елькен», в.о. директор Щасливцевського СБК), Рамазан Куртбєдінов (керівник ансамблю барабанщиків «Атеш»), учасники цих ансамблів Рєнат Зевадінов, Андрій Тригубко, Даніїл Шевченко, Євген Кобилянський, керівник  ВІА «Екіпаж» Ельдар Мурзаєв, пародист «Дзідзьо» Максим Кліменок, відеооператор Тимур Аджибіляков, , ведучі свята – Дмитро Косов та Віталій Анус, а також п’ятеро учасників молодших груп колективів «Атеш» та «Елькен».

Наприкінці свята чоловіки подарували кожній присутній жінці по квітці. У цей вечір все було для жінок.