Майстрині Щасливцеве на «Весняному балі ляльок»

Сьогодні у районному будинку культури м. Генічеська відбувся «Весняний бал ляльок». Участь у ньому взяли майстрині народної творчості, художники та творчі особистості району, які представили різні види ляльок, іграшки з текстилю, прикраси, картини, тощо.

Цікавою була номінація «Ляльковий образ нашої громади». Від Щасливцевської сільської громади ляльок представили майстрині дитячого садочку «Ромашка» та бібліотеки с. Щасливцеве. Оригінальною була робота завідуючої бібліотекою Надіі Володіної, яка стилізувала куклу під русалку.

Шляхом голосування на виставці було обрану ляльку  «Міс весняного балу — 2019».

Також маленькі учасники колективу-супутника народного ансамблю «Елькен» Щасливцевського будинку культури Аміде Сєітвєлієва та Ельдар Сєітвєлієв виконали танець “Ляльок”.

Майстрині нашої громади та інші учасники весняного балу ляльок отримали від організаторів – Генічеського районного відділу культури та районнного будинку культури – дипломи за участь та солодкі призи.