У конкурсі краси “Міні-міс Арабатська Стрілка – 2019” взяли участь 20 дівчат

17 лютого у селі Щасливцеве в сільському будинку культури відбувся перший дитячий конкурс краси “Міні-міс Арабатська Стрілка – 2019”.
В конкурсі взяли участь 20 дівчат віком від 6 до 14 років з с. Генічеська Гірка, с. Щасливцеве, с. Стрілкове та м.Генічеська.
Взяли участь такі дівчата:
Бурлена Ніколь – м. Генічеськ,
Сальнікова Софія- с. Генічеська Гірка,
Золотар Аміна – м. Генічеськ,
Медведіва Ксенія –с. Щасливцеве,
Ребрікова Влада- м. Генічеськ,
Крохмаль Тетяна –с. Щасливцеве,
Куртбедінова Едіє – с. Щасливцеве,
Якіменко Ангеліна- с. Щасливцеве,
Сєітвєлієва Аміде – с. Щасливцеве,
Петрік Альона – с. Щасливцеве,
Куртбедінова Софіє – с. Щасливцеве,
Лукашук Майє – с. Щасливцеве,
Заболотня Дарья – Стрілкове,
Димяник Карина – с. Щасливцеве,
Сердюк Віталіна – с. Щасливцеве,
Пахомова Валерія- с. Стрілкове,
Танчик Юлія –с. Щасливцеве,
Чебоненко Кристина – с. Щасливцеве,
Волкова Вікторія – с. Щасливцеве
Плохушко Еліна – с. Щасливцеве,
До складу членів журі в конкурсну комісію увійшли:
1) Борiдко Максим, в.о.начальника відділу містобудування та архітектури, головний архитектор, голова журі конкурсу.
2) Максим Клименок, відомий пародист українського співака «DZIDZIO”.
3) Анна Рощебак, керівник студії танцю “Орхідея”.
4) Марина Артюхова, директор Стрілківського будинку культури.
5) Лариса Пономарьова, керівник танцювального колективу “Експресія” Стрілківського будинку культури.
6) Майстер перекурар салону краси «Маргарита» Євгенія Шарлай.
Усі дівчата, які брали участь у конкурсі, змагалися у трьох конкурсах та були розділені на три вікові категорії:
від 6 до 8 років, від 9 до 12 років та від 13 до 14 років включно.
У першому конкурсі “Візитна картка” дівчата повинні буди представити себе.
У другому конкурсі – представити вбраня з другосортної сировіни.
У третьому конкурсі – продемонстрували свої таланти.
Також на сцену було запрошено заступника сільського голови з питань діяльності виконкому Щасливцевської сільської ради Ольгу Бородіну, яка привітала усіх з таким чудовим заходом та побажала усім участницям успіху та натхнення.
Усі дівчата виступили дуже гідно, кожна продемонструвала свій талант: вони співали, читали вірши, малювали, танцювали та показували фокуси.
Суддям було дуже важко, адже усі діачата були гарні, здібні, талановиті. Але все ж таки голосування відбулося та кожна з дівчаток отримала свою номінацію, нагородну стрічку, диплом за участь та подарунок від Щасливцевської сільської ради.
Також учасниці отримали подарунки від усіх членів журі: м’які іграшки, інтерактивні навушники, сертифікат на безкоштовні заняття у танцевальній студії «Орхідея», сертифікат на отримання послуги від перукарні «Маргарита», сувенірні кружки та набори для дівчаток з рукоділля, підтримку конкурсу надав також ПП Артур Смірнов.
Переможниці ж отримали за перші місця головні призи – грошові винагороди від Щасливцевської сільської ради, а також сертифікати на фотозйомку для рекламних кампаній Арабатської Стрілки, які розробляє сільська рада.
Переможницями у конкурсі “Міні-міс Арабатська Стрілка – 2019” стали:
У категорії від 6-до 8 років – Золотар Аміна з Генічеська.
У категорії від 9 до 12 років – Димяник Каріна з Щасливцеве.
У категорії від 13 до 14 років – Волкова Вікторія з Щасливцеве.
Вітаємо переможниць і дякуємо усім дівчатам за участь та чекаємо наступного року на другий дитячий конкурс краси “Міні-міс Арабатська Стрілка 2020”.

Повне   відео  “Міні-міс Арабатська Стрілка 2019” на сторінці у фейсбуці

2 коментарі