КП «Комунсервіс» придбало сучасний трактор

Комунальне підприємство Щасливцевської сільської ради «Комунсервіс» придбало трактор за 945 тисяч грн. Він «англієць», якісний, потужний та швидкий і водночас економний по розходу палива, не новий, але у відмінному стані.

Трактор може виконувати функції навантажувача та екскаватора, і буде використовуватися у господарській діяльності підприємства здебільшого для укладання водопроводів. Водієм на ньому буде працювати Олексій Очеретнюк.

У вільний від основної роботи час трактор-екскаватор, як і трактор МТЗ, можуть виїжджати на замовлення населення. Замовити техніку у «Комунсервісі» можна за телефоном 58-8-02.

Найближчим часом КП «Комунсервіс» ще планує придбати автогрейдер.

Це, можна сказати, найнеобхідніша техніка на сьогоднішній день. Областю їх застосування є всілякі роботи в сфері комунального господарства, виробництва та будівельно-монтажних робіт.