В дитячому садочку «Ромашка» найкращі, найкрасивіші ,найрозумніші, талановитіші діти.(відео)

З метою мотивації дітей до здорового способу життя та заняття спортом із дітьми середнього дошкільного віку фізичним інструктором Пацалай Оксаною було проведено заняття «Мандрівка на квіткову галявину», в рамках якого діти мали можливість розширити свої знання про весняні прикмети.

Фізичне виховання в дошкільному закладі є невід,ємною складовою освіти, яке забезпечує можливість набуття кожною дитиною необхідних знань про здоров’я і засоби його зміцнення, спрямоване на формування в них фізичного, соціального та духовного здоров,я.

Кожна дитина має почуватися щасливою, а в оченятах не повинен згасати вогник допитливості, веселості і завзятості – про це пам’ятають і дбають у нашому садочку.

Що найбільше любить дитина?Звичайно, розважатися, гратися. Тому велику увагу надаємо заняттям з фізичної культури.

Заняття спортом сприяє досягненню кращих результатів в умовах змагань,вихованню дружби,наполегливості, дисциплінованості,сприяє піднесенню настрою дітей. Своїм діткам ми бажаємо завжди бути здоровими,готовими до фізичних випробувань.