Успіхи дзюдоїсток із Щасливцево на турнірі в Мелітополі(фото)

Переглядів: 2 352

25 березня 2017 року у Мелітополі відбулася відкрита першість з дзюдо серед юнаків та дівчат.
У турнірі взяли участь 120 юних спортсменів із Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей.

Дзюдоїсти Генічеського району теж змагалися в поєдинках на мелітопольських татамі. Команда нашого клубу дзюдо «Арабат» (с. Щасливцеве) також була представлена гідно і, успішно виступивши на турнірі, повернулася додому з гарними результатами.

Борисенко Катерина і Асанова Евеліна стали чемпіонками в своїх вагових категоріях і крім медалей за перше місце їм були вручені грошові премії по 100 грн. Плохушко Еліна посіла друге місце.

Решта учасників команди призових місць не посіли, але боролися завзято, демонструючи високу вправність у боротьбі і волю до перемоги.
Наші юні борці – молодці, їх успіхи – вагомі і це при тому, що секція дзюдо в селі існує трохи більше року.
І як завжди в оплаті транспортних послуг взяла участь сільська рада, яка дійсно багато приділяє уваги здоровому дозвіллю дітей.