Адміністрація Щасливцівської ЗОШ , вдячні голові Щасливцевської сільської ради Плохушко В. за нові вікна(фото)

23.березня  в комп’ютерному класі Щасливцівської загальноосвітньої школи було встановлено три пластикові вікна. Адміністрація школи та вчитель фізики, інформатики  щиро вдячні директору бази відпочинку « Атлас»

Дізнатись більше

В ніч з 29 на 30 березня невідомі особи на автомобілі невизначеної марки на повороті по вулиці Миру збили стовп-дороговказ з назвами вулиць.(фото)

В ніч з 29 на 30 березня невідомі особи на автомобілі невизначеної марки на повороті по вулиці Миру збили стовп-дороговказ з назвами вулиць. На місці

Дізнатись більше

Зустріч спеціальної моніторингової місії OSCE з головою Щасливцевської сільської ради Віктором Плохушко.

Сьогодні, 30 березня, в с. Щасливцеве побувала спеціальна моніторингова  місія  OSCE (ОБСЄ) . Представники місії зустрілись з головою Щасливцевської сільської ради  Віктором Плохушко та обговорили