Сьогодні у Щасливцівської ЗОШ відбулася урочиста лінійка на честь нашого школяра – боксера Дмитра Корчевського.(фото та відео)

Він – гордість нашого села!
Секретар Щасливцівської сільської ради Пуляєва Ірина Володимирівна привітала Дмитра та вручила грамоту “За мужність та волю до перемоги”, проявлені на регіональному турнірі з боксу,а також на нього чекав кубок і грошова премія.
За 10 місяців з дня відкриття секції боксу у селі Щасливцеве Дмитро Корчевський не пропустив жодного тренування.
Він не одноразово приймав участь у різних змаганнях, був учасником у двох міжнародних турнірах та двічи став чемпіоном області. Так,16-19 березня у місті Одеса проходив регіональний чемпіонат України з боксу.
Перший раунд наш Дмитро , згідно суддівських нотаток, виграв, але в кінці другого раунду лікар зупинив бій через травму нашого земляка. Хоча сам Дмитро був налаштований рішуче і рвався у бій.
Наприкінці квітня Дмитро Корчевський візьме участь в чемпіонаті України!!!

Один коментар