23 березня у селі Щасливцеве відбулося третє засідання робочої комісії, з підготовки Положення про проведення творчого конкурсу розробки графічного символу Арабатської Стрілки

Сьогодні, 23 березня, у селі Щасливцеве відбулося  третє засідання робочої комісії з підготовки Положення про проведення творчого конкурсу розробки графічного символу Арабатської Стрілки.
На засіданні були присутні:

Артюхова М.О. -Директор СБК, с. Стрілкове
Селезньова Н.Г. -Член виконкому Стрілківської сільської ради
Лужецька Я.В. -Депутат сільської ради Стрілківської сільської ради
Голобородько Л.С. -Член громадської ради, с. Стрілкове.
Плохушко Ю.В. -Заступник редактора газети “Вестник Приазовья плюс”
Губенко В. В.-Домогосподарка с. Щасливцеве
Клочко А.А. -Голова територіальної громади “Український вибір -“Право народу”
Ковальова Н.Л.-Домогосподарка, с. Щасливцеве
Аджибіляков Т.А. -Оператор інформаціно-комунікаційних мереж Щасливцевської сільської
Асатрян К.С. – Завуч Щасливцевської загальноосвітньої школи
Бекіров Р.Д. -Юрист та депутат Щасливцевської сільської ради
Плохушко В. О. – Голова Щасливцевської сільської ради
Саютіна О. А. -Виконуючий обов’язкив директора  Щасливцевського будинку культури
Сьогодні на засіданні робочої группи обговорювалось остаточне напрацювання положення про проведення творчого конкурсу розробки графічного символу Арабатської Стрілки.
Також під час засідання робочої комісії в телефоному режимі було заслухано Олексія Мирошникова,який вніс свої пропозициї, щодо розробки положення про проведення творчого конкурсу розробки графічного символу Арабатської Стрілки.
Наступне засідання заплановане на 30 березня о 14.00