Мобільний зв’язок «Київстар» у Щасливцеве стане більш якісним

До Щасливцевської сільської ради звернулися представники компанії «Київстар» з пропозицією встановити на території ради додаткову базову станцію. Це потрібно для покращення якості мобільного зв’язку, оскільки влітку кількість користувачів збільшується і існуючі на території району базові станції несуть велике навантаження.
Сільська рада вивчила пропозицію, і запитувана для цього земельна ділянка розміром 100 м.кв. між вул. Миру та вул.Айвазовська з західної сторони автошляху с. Щасливцеве буде виставлена на аукціон.
Послугами мобільного зв’язку «Київстар» користується кожен другий українець, і майже кожний другий клієнт «Київстар» користується найбільш популярною послугою – мобільним інтернетом. Сподіваємося, додаткова база дійсно покращить мобільний зв’язок на нашому курорті.
Юлія СЛУЦЬКА