На теріторії Щасливцевської сільської ради до пляжів буде обмежено проїзд автомобільного транспорту, крім спеціального транспорту

Настала друга декада червня, і на центральному пляжі села Щасливцеве тривають роботи з благоустрою тимчасових споруд.

На береговій лінії як гриби виростають тимчасові споруди для сезонної підприємницької діяльності.

На стометровій зоні розміщуються торгові точки з обох сторін проїжджої частини.

Хоча всі бажаючі проїхати до пляжу вже не зможуть. Тут встановили шлагбаум.

Біля тимчасових споруд з’являється пішохідна зона з тротуарною плиткою.

Нагадаємо, що благоустрій ведеться комунальним підприємством Щасливцевської сільради «Макс-Інвест» за рахунок підприємців. Щоб не заважати відпочиваючим, роботи планують зупинити 15 червня і продовжити після закінчення туристичного сезону.

Також з метою недопущення погіршення санітарно – епідемічного стану території населених пунктів с. Щасливцеве та Генічеської Гірки, запобігання утворення стіхіних сміттєзвалищ, порушення правил благоустрою, на теріторії пляжів буде обмежено проїзд автомобільного транспорту до пляжної зони, крім спеціального транспорту.

Для відпочиваючих вхід на пляж залишається безкоштовним.

Один коментар