Щасливцевська сільська рада планує встановити кондиціонери в приміщення будівлі органу місцевого самоврядування

Щасливцевська сільська рада планує закупити 13 кондиционерів на суму 199 978 гривень, їх придбає виконком Щасливцевської сільради на Арабатській стрілці.

Про це свідчить укладений договір на поставку кондиціонерів повітря. Устаткування (кондиціонери ELECTROLUX EACS / i-07, ELECTROLUX EACS / i-09, ELECTROLUX EACS / i-12, TOSOL 18) органу місцевого самоврядування поставить ФОП Сивак.

Термін виконання договору – до кінця 2017 року.

Як повідомив «Новому Візиту» голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко, кондиціонери закуплені в приміщення будівлі органу місцевого самоврядування. Це відносно дорогі кондиціонери, з економією електроенергії на 30% і гарантією 5 років.

Крім того, в ціну входить нестандартна установка (на будівлю вони вішатися не будуть, щоб не псувати зовнішній вигляд).