На Арабатскій стрілці в селі Щасливцеве розпочат курортний сезон 2017!!!(фото)

На Арабатскій стрілці в селі Щасливцеве  вже повним ходом йде літній сезон 2017!!!

Так,  8 червня  на березі  Азовского моря  можно було побачити дуже багато відпочиваючих   з різних куточків України і не тільки.

Також  в центрі на стометровій зоні пляжу встановлено багато всього цікавого ,  за інформациєю директора КП “Макс- Інвест”  Сальникова Олега за короткий термін на пляжі і не тільки виконано багато роботи  і ще багато всього заплановано зробити в цьому році.

В центрі села Щасливцеве на ринку, для місцевих мешканців, а також для відпочиваючих  є можливість придбати до додому яскраві  сувеніри, фрукти, сушену рибу та овощі.

Так що  Щасливцевська сільська рада запрошує усіх  відпочиваючих на Арабатську стрілку, та на  яскравий берег нашого Азовського моря!!!

2 коментарі

1. Вы объявите когда открытие аквапарка, и сколько будет стоить билет? И во сколько приходить

1. Найближчим часом обов’язко надрукуємо ,а відкриття аквапарку заплановано на 23 червня 2017 року о 10.00 годині