Пропозиції/критика

Переглядів: 22 587

17 коментарів

 1. Доброго дня!
  Прошу розмістити інформацію та конаткні реквізити (бажано ДФС у Генічеську) для платників податку на землю, щоб можна було проплатити цей податок
  Дякую

  1. Нарахування податку на землю здійснюється ДФС, шляхом складання та направлення платнику відповідного повідомлення рішення. За таких умов загальний рахунок сільської ради оприлюднити можливо, але платник все одно, не матиме розрахованої суми податку.

 2. Прохання забезпечити пляж за аквапарком(напротив азовська 100)сміттєвими баками. Також ліквідувати стихійні сміттєзвалища по дорозі к пляжу.

 3. Прохання до сiльського голови та вiдповiдальних осiб , оприлюднити на сайтi , дiючий Генеральний План села Генiчеська Гiрка

 4. Прохання оприлюднити iнформацiю , стосовно сумми зiбраних сiльською радою коштiв з оплати туристичного збору у 2017 роцi ,по селам : Генiчеська Гiрка та Счастливчево.
  Прохання оприлюднювати iнформацiю , стосовно плану та фактичних витрат цiх коштiв з бюджету :
  1 сумма
  2 на що будуть витраченi
  3 квитанцiя або скриншот оплати товару або послуг.

 5. Дякую , за оприлюднення Ген Плану , але на ньому нiчого не розгледiти , пiдкажiть чи можливо десь його побачить бiльш детально , чи можете вы выкласти електронну версiю , щоб була можливiсть збiльшити зображення ?

 6. Туристичний збір спрямовується до загального кошику сільського бюджету, де змішується з іншими надходженями. За таких умов можливо відстежити лише його надходження, його окреме витрачання, відстежити нажаль неможливо. Крім того, закупівлі за рахунок бюджетних коштів що здійснені сільською радою, можливо відстедити у системі prozoro..

 7. Добрый день!Очень рада положительным переменам в Счастливцево.Но хочу предостеречь о тенденции : поселения бомжей около горячего источника!

 8. Прошу Вас надати інформацію щодо кількості відпочиваючих в 2016 та 2017 році, для аналізу щодо можливості інвестування.

 9. Я ,конечно,в шоке…в хорошем смысле…открываю сайт сельского совета и …все прозрачно,все сессии ,все распоряжения …просто здорово,не то,что у нас …все “за семью замками”…

 10. Когда наконец заработают камеры? Как никак оздоровительный сезон на носу!

 11. Дуже вдячна Щасливцевській сільській раді за приємну нагоду наживо послухати та побачити співака Віктора Павліка. Гарний концерт, затишний парк відпочинку, піднесений настрій та маса радісних емоцій. Бажаю Вам і в подальшому розвиватися, творчо горіти та прославлювати своє рідне село. З повагою мешканка м. Кривого Рогу О. І. Якимова.

 12. Доброго дня! читав,що сільрада замовляла дослідження Зябловского озера! будь ласка оприлюдніть результати, дуже цікаво!!!

 13. Вітаю,відпочивали в 2020р.У вас так все гарненько стало, приемно.Жили недалеко від сільради.Сподобався парк, ціни нормальні в супермаркеті, на ринку.Були приемно здивовані наявністю пожежної станції(в таких невеличких містах).Хочемо подякувати голові сільради за “преображение города”Нам сподобалося,хочеться . приїхати и в в наступному році.Як побажання хотілось би , щоб прибирали пляжі від водорослів на березі, а то за дві неділі які ми були набралося цілі кучі уздовж берега….Будьте щасливими, жителі цього містечка, ну і ми приїзджі туристи с вами.Хай щастить!Гості з Київа.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *