Сьогодні, 27 січня відзначає свій День народження в.о. директора Щасливцевського СБК Ольга Саютіна.
Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо невичерпної енергії та наснаги у Ваших добрих справах та звершеннях. Сміливо йдіть до мети та перетворюйте свої творчі мрії у реальність, а рідні та близькі хай завжди будуть міцною опорою у щоденних справах!
З повагою Виконком Щасливцевської сільської ради
![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/303215_1-750x450.jpg)