У суботу, 20 квітня, о 16.00 у селі Азовське відбудеться футбольний матч між футбольними командами «Стріла» (с. Щасливцеве ) та «Вікторією» ( с. Азовське).
Футболісти будуть змагатися у відкритому Чемпіонаті Генічеського району з футболу
серед аматорських команд .
Шановні вболівальники футболу с. Щасливцеве, якщо ви бажаєте повболівати за свою футбольну команду, то о 15.00 біля будинку культури с. Щасливцеве буде відправлятися автобус, який доставить вас до села Азовське”.
Вхід на стадіон безкоштовний.
![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/1344-750x450.jpg)