КП “Комунсервіс” інформує про графік подворового збору сміття з 1 вересня по 31 грудня

КП “Комунсервіс” інформує мешканців сіл Щасливцеве і Генічеської Гірки
про зміну графіку подворового вивозу твердих побутових відходів
з 1 вересня  по 31 грудня.

Графік буде здійснюватися по таким дням:

Графік вивезення ТБО
Щасливцеве Генічеська Гірка
автомобіль SCANIA автомобіль SCANIA
Понеділок  Вівторок
Четвер П’ятниця

Субота та неділя вихідний

Трактор буде працювати  з 01.10.2020 року

Щасливцеве Генічеська Гірка
трактор трактор
Вівторок понеділок
п’ятниця  четвер

Субота та неділя вихідний

Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради! Звернить увагу, що виносити сміття на придвір’я  треба до 12:00 в день виїзду трактора.  У випадку, якщо ви  не встигли винести сміття у визначений день  (а саме: відходів рослинного походження), то  прохання не  виносити його за подвір’я.

Увага! КП “Комунсервіс” просить всіх мешканців Щасливцевської сільської ради виносити відходи рослинного походження за подвір’я  не більше ніж  1 м3.

Будемо дуже вдячні за своєчасне винесення!

КП “Комунсервіс” інформує  про те що будівельні  матеріали та інші негабаритні побутові відходи – забороняється виносити, їх господарі мають вивозити самостійно, або замовити трактор в КП “Комунсервіс”.

За вивезення будівельних матеріалів та негабаритних побутових відходів за подвір’я
після 1 вересня 2020 року буде накладатися штраф у розмірі від  340 – 1700 грн.

Переконливе прохання: дотримуйтесь чистоти на вулицях та подвір’ях! Виносьте гілки і негабаритні відходи в день вивезення!

Адміністрація КП “Комунсервіс”

Детальніше за адресою: вул. Миру 26, каб.№16 (приміщення Щасливцевської сільської ради) або за телефоном: (05534) 58-8-02.