Результати “Wind marathon Arabatskaya Strelka 2020”

На Арабатській Стрілці в акваторії Сиваша, район села Щасливцеве, 8-9 серпня проходили змагання з віндсерфінгу “Wind marathon Arabatskaya Strelka 2020”.
В перегонах приймали участь 39 спортсменів з різних куточків України.
Природа в ці дні подарувала сприятливі вітрові умови і дала змогу учасникам пройти більше 100 км. на максимальна швидкість – на дистанції 58 км/г.
По закінченню змагань ми маємо ось таку турнірну таблицю:
1 місце – Олександр Тугарев, 1995 р.н. з міста Тернополя;
2 місце – Тарас Саламатін, 1973 р.н з міста Києва;
3 місце – Олег Гончаренко, 1968 р.н. з міста Миколаєва.
В категорії любителі місця розподілилися таким чином:
1 місце – Сергій Безкоровайний, 1971 р.н з м. Києва;
2 місце – Валерій Косенко, 1989 р.н., м. Київ;
3 місце – Володимир Письмисенко, 2006 р.н., м. Генічеськ.
Також окремо були нагороджені за сміливість наймолодші віндсерфери з міста Генічеськ , вихованці “Azow Wind Club” та
найстаріший та найпочесніший учасник всіх змагань – Микола Уваров, 1947 р.н. з міста Суми.
Організатор чемпіонату, засновник “Extremarine club” Олександр Родіонов висловив велику подяку спонсорам та учасникам “Wind matathon Arabatskaya Strelka 2020” та побажав всім гарного відпочинку.
Тож до зустрічі на прийдешніх перегонах на Арабатській Стрілці, адже у нас все робити здорово!