Привітання ветеранів з Днем Перемоги

9 травня 2020 року ми  відмічаємо 75 річницю перемоги у Другій світовій війні.
В цей день голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко та секретар Ірина Пуляєва покладали квіти до меморіалів , на знак шани полеглих в бойових діях.

Та особисто вітали ветеранів, які в далекому 1944 році , ще зовсім юні , 17 – ти річні хлопці були призвані до лав Радянської армії та дійшли до Берліна . Це Олексій Трофімович Нечипуренко та Василь Борисович Пурік , який має “Орден Червоної зірки”, “Орден за Оборону Кавказу ” та “Орден за Бойові дії”.

Щасливцевська сільська рада підготувала для ветеранів продуктові набори ,солодощі,квіти та грошову допомогу.

Івана Степановича Макарова , ветерана який воював на території Арабатської Стрілки привітали по телефону ,з побажаннями майбутньої зустрічі та заздалегідь відправили грошову допомогу для нього.
Всім ветеранам Віктор Олександрович побажав міцного здоров’я , довгих літ життя та подякував за їх особистий внесок в перемогу у Другій світовій війні.