Карантин без світла і води

19 березня  близько 11:00 години ранку на територію Щасливцевської сільської ради було припинено електропостачання, яке суперечить політиці карантину, про використання проточної води, постійне користування засобами особистої гігієни та вологе дезінфекційне  прибирання. Адже вимкнення електропостачання впливає, безпосередньо, на водопостачання.

На запит голови Щасливцевської сільської ради Віктора Плохушко до Херсонської обласної електропостачальної компанії, щодо перенесення ремонтних робіт на період після закінчення карантину, отримав сумнівну відповідь про те, що карантин не впливає на розклад планових ремонтних робіт.

Генічеська РДА  пообіцяла посприяти вирішенню цього питання, адже це може негативно вплинути на санітарно – епідеміологічний стан всього району. Але, на жаль , на цей час, а ні відновлення електропостачання, а ні будь яких дій з боку районної адміністрації не відбувається.

Один коментар