24 лютого по всій території Херсонщини пройшли штормові вітри . Південний міст,який з’єднує Арабатську Стрілку з материком, знову не витримав сильного шквального вітру . Відбійники
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-e3e8647e261bb99c0e7e9df5234333ad-V-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
24 лютого по всій території Херсонщини пройшли штормові вітри . Південний міст,який з’єднує Арабатську Стрілку з материком, знову не витримав сильного шквального вітру . Відбійники
Дізнатись більшеОрганізатором Всеукраїнського конкурсу студентських робіт «Інклюзивний дизайн» є громадська організація осіб з інвалідністю «Креавіта» за підтримки комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної
Дізнатись більшеЗустрічати свята на свіжому повітрі, навіть в холодну пору року, стало доброю традицією для нас. Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради запрошуємо вас долучитися до збору
Дізнатись більше