Увага! Проведення Всеукраїнського конкурсу студентських робіт «Інклюзивний дизайн»

Організатором Всеукраїнського конкурсу студентських робіт «Інклюзивний дизайн» є громадська організація осіб з інвалідністю «Креавіта»  за підтримки комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Харкова та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Основна мета конкурсу —  виявлення кращих проектів, які демонструють можливі архітектурно-конструктивні, дизайнерські рішення із використанням сучасних технологій створення інклюзивного середовища із використанням сучасних технологій створення інклюзивного середовища життєдіяльності, у тому числі для осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення.

Учасниками  конкурсу можуть бути студенти, аспіранти та випускники закладів вищої освіти віком до 30 років.

Умови конкурсу: участь у конкурсі відкрита та безкоштовна.

Проекти на конкурс приймаються за наступними номінаціями:

• «Житлові будинки та громадські будівлі і споруди»
  • «Громадські простори»
  • «Елементи вулично-дорожньої мережі міста»
  • «Предметний дизайн»
  • «ІТ-технології»
  • «Одяг та аксесуари»

Проекти приймаються на конкурс до 26 квітня 2020 року.

Кращі роботи будуть відібрані членами журі.

Контактна інформація:

Телефон: (057) 751-78-44, (050) 300-34-81 – Олена Шингарьова.

Інформацію щодо порядку та умов проведення конкурсу розміщено за посиланням.