Вечора на хуторі поблизу Щасливки

“Вечора на хуторі поблизу Щасливки” ,саме таку гучну назву мав концерт ,який відбувся 13 січня в парку с.Щасливцеве.
Використавши оригінальний текст Гоголя та адаптувавши його під нашу місцевість, працівникам Щасливцевського будинку культури вдалося відтворити справжню новорічну виставу, за участю запрошених колективів з смт Новоолексіївки та с. Стрілкове. Також на свято завітали, з авторськими щедрівками, маленькі хлопці зі Львова та с. Рикове. Впродовж усього свята гостей пригощали безкоштовним чаєм, глінтвейном та саморобним печивом, які приготувала Юлія Самотуга .Також розіграли у сімейному конкурсі молодого кабанчика,якого люб’язно надали ПАО “Волна”, ТОВ “Агростеп”. А ще пригостили всіх учасників та гостей концерту кондитерськими виробами.
Наприкінці свята ,зі сцени голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко привітав всіх зі святом та подарував Вакулі черевички,який впродовж всієї вистави йшов саме до нього ,за нібито черевичками його дружини. Все це звісно було інсценовано але побажання міцного здоров’я, благополуччя та миру були від щирого серця.
А вже по закінченню концерту всі раділи величезному святковому феєрверку та дискотеці.
Окремо дякуємо усім хто долучився до підготувань та надавав виноробну продукцію для приготування глінтвейну.