Аналітик з інвестицій Щасливцевської сільської ради презентувала Арабатську Стрілку

14 листопада 2019 року у Миколаєві відбувся цікавий захід «Туристична майстерня Миколаївщини».   Наш аналітик з інвестицій Альона Біль презентувала присутнім унікальний туристично-рекреаційний потенціал Арабатської Стрілки та розповіла про те, як створювався та працює наш туристично-інформаційний центр.
 На заході кожен розповів про свій  досвід: Горбенко Кирило Володимирович ( старший викладач Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського) поділився цікавими порадами створення музею серед неба. Безверхнюк Тетяна Миколаївна розповіла про лайфхаки розвитку туристичних територій. Була пропозиція вивчення та дослідження наших пелоїдів і термальних вод від директора Українського науково-дослідного інституту реабілітації та курортології МОЗ України – Бабова Констянтина Дмитровича.

“Туристична майстерня” об’єднала кращих професіоналів сфери туризму із 5 областей України, представників влади та активну молодь.

Серед гостей були: Тетяна Безверхнюк – розробник, керівник і координатор проектів регіонального розвитку в Одеській області у сфері туризму,
Іван Ліптуга – президент Національної туристичної організації України, Костянтин Бабов – директор державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України», Кирило Горбенко – старший викладач Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Андрій Пігулевський – власник ферми «Устриці Скіфії».

Офіційними організаторами заходу є Миколаївська обласна державна адміністрація та Миколаївська міська рада.