5 червня відзначає свій день народження інженер- механік КП «Комунсервіс» та депутат Щасливцевської сільської ради Миколай Миколайович Кобець.
Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.
Виконавчий комітет Щасливцевської сільської ради!
![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/123456.jpg)