Сільська рада працює у штатному режимі

У зв’язку з масою суперечливої інформації в інтернеті про причетність посадових осіб Щасливцевської сільської ради до подій, пов’язаних із проведенням слідчих дій співробітниками військової прокуратури у відношенні посадової особи пансіонату «Арабатської Стрілки», повідомляємо:

21 червня співробітники воєнної прокуратури проводили у Щасливцевській сільські раді відповідні процесуальні дії, пов’язані із слідчими діями у відношенні посадової особи пансіонату «Арабатська Стрілка».

Хочемо заспокоїти всіх, кого дійсно хвилює ситуація у раді, а також «друзів та доброзичливців»: правоохоронці проводили роботу в межах своєї компетенції, їм ніхто не перешкоджав. Ніяких звинувачень службовим особам Щасливцевської сільської ради пред’явлено не було. Сільська рада працює у штатному режимі, за планом.