Відбувся легкоатлетичний крос «Пам’ять поколінь»

8 травня відбувся легкоатлетичний крос «Пам’ять поколінь», приурочений до Дня Великої Перемоги та Дня пам’яті і примирення.

Стартували любителі та професіонали бігу зі сквера Слави  у м.Геніечськ, а фінішували  –  біля меморіального комплексу захисникам Арабатської Стрілки у с. Генічеська Гірка.

Всього було біля 60-70 учасників – чоловік та жінок, вони пробігли дистанцію у 9 км.

Серед чоловіків І місце посів Депутатов Микола з Новотроїцька, багаторазовий учасник марафонів. ІІ місце –  Стебловський Сергій, ІІІ місце – Шевчук Владислав.

Серед жінок: ІІІ місце зайняла Пузанова Марія, ІІ місце – Синютка Тетяна,  І місце – Хрущ Вікторія.

Всі, хто пробував свої сили у бігу, отримали дипломи за участь, а призери нагороджені грамотами.

Організацію та урочисті моменти заходу підготовили Генічеський районний відділ та будинок культури.

Взяв участь у заході також ансамбль барабанщиків «Атеш» Щасливцевського СБК.

Крос відбувся за участю представників Генічеської районної, міської та Щасливцевської сільської влади. Деякі з них, наприклад, голова райради Андрій Євстратов (який є ініціатором забігу) та заступник міського голови з питань діяльності виконкому  Ольга Осташевська пробігли повну дистанцію.

Крос ««Пам’ять поколінь» відбувся у друге, і він стає вже доброю традицією.