У дитячому садочку «Ромашка» відбулася казка «Співанкова Райдуга дитинства»

Свято у дитячому садку – це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси. Сяючі очі дітей, усміхнені обличчя, радісний щебет – ось на такому піднесеному настрої у ясла-садку «Ромашка» 10 травня відбулося ще одне свято – «Співанкова Райдуга дитинства». На святі були присутні начальник районного відділу освіти Ірина Попова, методист Генічеського районного методичного кабінету Ірина Пислар, директор Щасливцевської ЗОШ Лілія Косова.
На свято до малечі завітали казкові гості – Король Безбарвний, Сіра Хмаринка, Сонечко, Веселка, подарувавши дітям гарний настрій.
Вихованці дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та дитячим артистизмом. Наприкінці свята учасники, гості та діти отримали подарунки. Це свято принесло радість усім дітям та дорослим.
За інформацією я/с «Ромашка»