Наші дзюдоїсті повернулися з чемпіонату області переможцями

24 березня у Херсоні відбувся чемпіонат області з дзюдо, у якому взяли участь юні спортсмени з Херсону, області та нашого району. Як завжди, Генічеський район представляли вихованці тренерів Х.Халілова, Р.Дюкаря і В.Фіщука та Д.Шаймарданова.

Борці нашого клубу дзюдо «Арабат» виступили відмінно, маємо 5 чемпіонів, це: Віталіна Сердюк, Ельдар Сеітвєлієв, Іслям Сулєйманов, Едіє Асанова та Евеліна Асанова.

Наталія Знаменська зайняла 2 місце, а Микола Пахомов та Ісмаіл Ебубекір – 3 місце.

Особливістю цього чемпіонату стало те, що за результатами виступів старших спортсменів відбувся відбір для участі у чемпіонаті України з дзюдо, який відбудеться 11 – 13 квітня у Львові.

Бажаємо юним спортсменам не зупинятися і досягати нових вершин у спорті!

Також хочеться привітати нашу землячку, минулу вихованку клубу «Арабат» Катю Борисенко з успішним виступом на міжнародному турнірі CUPA GLISSANDO-2019 у Румунії, м.Думбравіта, яка посіла почесне третє місце. Так тримати!

2 коментарі