Сьогодні в селище Приозерне на одній з вулиць у громадянки Б. загорівся будинок. Пожежно-рятувальний підрозділ Щасливцевської сільської ради отримав виклик від диспетчерської пожежно-рятувальної частини м.Генічеська
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4017-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Сьогодні в селище Приозерне на одній з вулиць у громадянки Б. загорівся будинок. Пожежно-рятувальний підрозділ Щасливцевської сільської ради отримав виклик від диспетчерської пожежно-рятувальної частини м.Генічеська
Дізнатись більше