Справляння туристичного збору – розвиток курорту

Платимо податки –  покращуємо курорт та власний добробут!

До уваги адміністрацій баз відпочинку, пансіонатів, міні-готелів та власників приватних садиб! Нагадуємо Вам про необхідність сплачування туристичного збору.

Разом з тим, Щасливцевська сільська рада висловлює подяку всім, хто всі ці роки сумлінно сплачує туристичний збір.

Це в свою чергу дає можливість збільшити надходження до сільського бюджету, що безпосередньо впливає на рівень соціально-економічного розвитку наших населених пунктів. Дає можливості покращувати благоустрій сіл, проводити вуличне освітлення, будувати нові соціальні об’єкти, розробляти промоційну продукцію регіону, брати участь у туристичних виставкових заходах, та вживати інші заходи з розвитку туристичної та курортної інфраструктури нашої громади.

Сьогодні благоустрій населених пункт нашої громади зазнає багато змін, ми прагнемо, щоб вони були кращими, і у цьому є лепта кожного, хто сплатив податки.

Водночас, чим кращим буде курортна інфраструктура, тим більше людей буде приїжджати до нас на відпочинок, і тим більше буде можливостей до розвитку курортного та туристичного бізнесу.

Увага! Рахунки для сплати туристичного збору змінено, наводимо нові:

ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ :

на рахунок № 33217891021128,

код платежу 18030200,

одержувач УК у Генічеському районі (код ЄДРПОУ 37934859) , банк Казначейство України (ЕАП),

МФО 899998,

призначення платежу: “Туристичний збір сплачений фізичними особами “

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ:

на рахунок № 33218890021128,

код платежу 18030100,

МФО 899998,

призначення платежу: “Туристичний збір сплачений юридичними особами”.