Ірина Шинкарук на День Незалежності зібрала на Арабатці аншлаг

День Незалежності України у с.Щасливцеве відзначили святковим концертом, на якому виступила Заслужена артистка України Ірина ШИНКАРУК.
Море позитиву, драйву та любові до своєї країни отримали всі, хто прийшов у цей вечір у парк села Щасливцеве. А глядачів зібралося чимало, у парку був “повний аншлаг”.
Ірина Шинкарук подарувала глядачам свої найкращі рок-н-рольні композиції і українські народні пісні та презентувала нову пісню.
По завершенні концерта співачку викликали на біс із піснею “Чарочка”.
Ірина Шинкарук привітала мешканців та гостей Арабатської Стрілки із головним державним святом, побажала усім миру, Божого благословіння та із задоволенням фотографувалася із прихильниками.
Концерт був святковим подарунком до Дня Незалежності для мешканців та відпочиваючих від Щасливцевської сільської ради.

Юлія СЛУЦЬКА
Фото та відео Тимура АДЖИБІЛЯКОВА