Незважаючи на штормову погоду, з 31 жовтня фахівцями Генічеського РЕЗ розпочато планові ремонтні роботи по реконструкції ділянки лінії електропередач 35 кВ через Промоіну. На проблемній
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/10/IMG-43b551b53a75624fd65e07f064626f99-V-764x445-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Незважаючи на штормову погоду, з 31 жовтня фахівцями Генічеського РЕЗ розпочато планові ремонтні роботи по реконструкції ділянки лінії електропередач 35 кВ через Промоіну. На проблемній
Дізнатись більшеСьогодні, 30 жовтня , у Щасливцевській ЗОШ відбулася лінійка молодших класів, присвячена 73 річниці визволення України від фашистських загарбників. На ній учні старших класів розповіли
Дізнатись більше28 жовтня в Україні відмічають Всесвітній День Дзюдо, присвячений Дню народження його засновника – Дзігоро Кано. Тому у Херсоні було проведено визначне свято – Всеукраїнський
Дізнатись більшеШановні мешканці Щасливцевської сільської ради! ПАТ “ЕК “Херсонобленерго”, Генічеський РЕЗ і ЕМ попереджає про планове відключення електроенергії з 31 жовтня по 3 листопада 2017 року з
Дізнатись більшеШановні мешканці Щасливцевської сільської ради!!! Повідомляемо Вам , що 31 жовтня о 14.30 відбудеться зустріч в будівлі Щасливцевської сільської ради з народним депутатом України Хланем
Дізнатись більшеСьогодні, у селі Щасливцеве, по вулиці Набережній відбувся підпал сухої трави та очерета. Місцевими мешканцями на місце події був викликаний пожежний підрозділ з міста Генічеська .
Дізнатись більшеВідповідно до рішення Виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради №140 від19.10.2017 року «Про затвердження Положення про порядок визначення виконувача робіт, пов’язаних з розробкою логотипу та слогану
Дізнатись більшеШановні мешканці Щасливцевської сільської ради! ПАТ “ЕК “Херсонобленерго”, Генічеський РЕЗ і ЕМ попереджає про планове відключення електроенергії з 23,24,25,26,27 жовтня 2017 року з 09.00 до
Дізнатись більшеМешканець с. Щасливцеве Ренат Зевадінов став чемпіоном Херсонської області з боротьби самбо. Вітаємо та пишаємося нашою молоддю.
Дізнатись більше14 жовтня у селі Генічеська Гірка відбувся концерт присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва. Більш детальніше в нашому фото та відео звіті!
Дізнатись більше