Відпочинок у аквапарку “Оазіс” на Арабатськой стрілці (фото та відео)

В цьому році на Арабатській стрілці у селі Генічеська Гірка відкрився аквапарк “Оазіс“.

21 липня о 16.30 год. представники сайту “Арабат- рада” побували в аквпарку та побачили на власні очі, як розважаються туристи.

Відзначимо, що відпочиваючі прагнули прокотитися на усіх атракціонах, що є в аквапарку.

На теріторії аквапарку є їдальні та кафе із смачними стравами, куди кожна людина, що зголодніла, може прийти та придбати їжу на будь-який смак.

Якщо Ви не встигли ще побувати у аквапарку “Оазіс” у селі Генічеська Гірка, то радимо Вам відвідати його, та отримати море задоволень.

2 коментарі

1. Все конечно хорошо но нада какая-то страховка для жизни.Я в тот же день и где-то в такое время сламала ключицу никто с администрации не поинтересовался о случившемся.Вот как заботятся об отдыхающих.Дальше судить Вам.

2. Так что мешает оформить страховку до поездки на отдых…..
    наверное администрация аквапарка )))))