Туристичний бум на «Солоному озері» на Арабатській стрілці (відео з висоти пташиного польоту)

До екватора літнього оздоровчого сезону в Генічеському районі залишилося рівно один день, але вже сьогодні можна відзначити, що туристичний сезон в самому розпалі.

Пляжі в Генічеську та Арабатської стрілки вже переповнені відпочиваючими. Потяги та автобуси прибувають до Генічеська заповнені на 100% пасажирами.

За інформацією сайту Весті Генічеська вже багато приватних міні пансіонатів заброньовані до 25 серпня.

Скажімо так, сезон в розпалі. Але про це ми розповімо і покажемо в наступних матеріалах.

Починаючи з сьогоднішнього дня, наші журналісти починають, так скажемо турне по Генічеську і Арабатській стрілці. Ми покажемо пляжі, ж / д вокзали і автовокзали, щільний трафік на дорогах Генічеського району, гарячі джерела і солоне озеро. Ми постараємося максимально показати той туристичний бум, який проходить в Генічеському районі в 2017 році.

Сьогодні ми покажемо вам «Солоне озеро» на Арабатській стрілці, де ви побачите з висоти пташиного польоту, скільки сотень, а може бути і тисяч людей відвідують це унікальне місце.

Весті Генічеська