Центральний пляж у селі Щасливцеве на Арабатській стрілці цього літа дуже приобразився, став краще та гарніше.(фото)

Центральний пляж у селі Щасливцеве на Арабатській стрілці цього літа став більш привабливим та комфортним для відпочинку, було зроблено багато для поліпшення естетичного вигляду та функціональності.

По стометровій зоні встановлені нові привабливі торгові споруди з дерева, біля кожної покладена тротуарна плітка.

Туристи із задоволенням, як у денний, так і у вечірній час, прогулюються до моря. Доречі, прохід на пляж є безкоштовним.

Автотранспорт можна оставити на спеціально відведеному безкоштовному майданчику.

Слід зазначити, що по всій стометровій пляжній зоні встановлені камери відеоспостереження. Наразі вони використовуюються лише для внутрішнього спостереження, але незабаром стануть доступні і для загального перегляду.

Щасливцевська сільська рада та КП “Макс-інвест” на цьому не зупиняються. На стометровій пляжній зоні планується встановити два громадських туалети (покищо можна користуватися тими, що є в кафе). Будуть побудовані зелені зони, зони відпочинку з лавочками, навісами та питними фонтанчиками.

На цій території передбачено літній майданчик для проведення державних та сільських свят, розваг.

Отже, окрім всього вже побудованого та зробленого, попереду у сільської ради ще багато ідей та роботи з благоустрою.

Один коментар