Сіль Арабатської стрілки побачить вся країна(фото)

На Арабатську стрілку, на територію Щасливцевської сільської ради,  приїжджала знімальна група програми «Моя країна – прекрасна і незалежна» з каналу «1+1». Репортери зняли з квадрокоптеру  дивовижні краєвиди солепромислу у селищі Приозерне, солоного озера Зябловя, а також околиць Сиваша.

Про добич солі та її унікальні властивості  захоплюючи  розповів Михайло Остапчук, член виконкому Щасливцевської сільської ради, а в минулому – директор солезаводу та працівник солепромислу в Ефіопії.

Репортери зацікавилися також катанням на віндсерфінгу, який стає доволі популярним на Арабатській стрілці.

В кінці червня вперше в Щасливцево буде проведено чемпіонат України з цього виду спорту на базі клубу «Екстрімарін»..

Солоні озера Арабатської стрілки та віндсерфінгістів з висоти пташиного польоту «плюси» покажуть в червні. Слідкуйте за анонсами на телебаченні або на сайті «1 + 1»!

Наша країна – прекрасна і незалежна. І Арабатська стрілка – чудова, дивовижна її частина!